Březen 2011

Všechno při starém,akorát už nezvládám tak rychlé tempo

25. března 2011 v 17:29 Chvilky úsměvu
Můj život je jedna velká jízda a pořád mě dokáže překvapit... Hodně se toho stalo, ovšem nic zásadního... Vlastně jedna velká změna tu je-netrápím se!

Ale mám toho vážně hodně a už nevím jak to stíhat. Divadlo,kapela,oslavy mých přátel a celkově přátelé,dokončování ročníkové práce,škola a třikrát v týdnu odpoledka, zpívání klasiky,snaha číst a vzdělávat se... Ach jo! Jsem za to všechno ráda,ale občas bych si přála takové tři hodiny ležet v posteli a dívat se na jedno jediné místo, nechat myšlenky volně plynout, pak vstát, dát si tiramisu, dopřát si hodinovou koupel, vzít sousedovic krásnou labradorku a procházet se s ní v lese... Takhle jsem dříve žila... Měla jsem klid a postupně začala toužit po větším dobrodružství. A ono přišlo v podobě lásky. Když odešla láska, ponořila jsem se do umění... Najednou jsem měla to, co jsem vždy chtěla, ale pořád jsem toužila dokázat víc a víc a mít celej den našlapanej, zároveň být paní svého času... chtěla jsem to tak moc, až se mi to splnilo a já prožívám nádherné chvíle a zároveň chvíle plné stresu a únavy. A co se mi všechno přihodilo?

Viděla jsem se s Kubíkem, mým úžasným kamarádem. Přinesl mi krásnou kytici a pozval na vínko. Brzy bude taťka a taky ho čekají dva a dvacáté narozky, který spolu oslavíme :)

Jela jsem na venkov za Vaškem. Povídali jsme si o tom, co jsme všechno pokazili a přiznali si, že pro sebe nejsme stvořeni. Odjel do práce a já byla na venkově sama. Náhle jsem zahlédla blok a podívala se do něj. Byl tam nápis: "Kniha lásky o koťátku." Popisoval naše začátky a našla jsem dokonce ručně psané smsky, které jsem mu psávala vloni v dubnu...

Na návštěvu mi přijela ségra až z Pardubic. Vydali jsme se do obory za srnkama, kozama, kachničkama a celkově to byl moc fajn den :)

Baskytarista Martínek mě pozval do divadla na skvělé představení Divadelní komedie. Užila jsem si to výtečně a Martin byl příjemnej společník.

V neděli mám představení, za týden vystupuju se zpíváním, 13.4. se opět pěvecky zúčastním charitativní akce pro Japonsko, čekají mě další pohádková představení... No těpéro... A SNAD taky koncerty s kapelou? :)

Chci psa! Zamilovala jsem se do cotonků a maďarskejch ohařů a nejradši bych si je oba pořídila :D. No jo, holej nesmysl v mém případě, ale psí láska je krásná a život se psem také. Někdy určitě...

Zítra jdu na oslavu narozenin jedné kamarádky z divadla. KOupila jsem jí hrníček, náušnice a bomboniéru, tak snad bude ráda :))

Nebojte,já se ozvu...