Listopad 2010

Marihuana je špatná

20. listopadu 2010 v 8:32
Všechno je špatně...

Až teď mi to dochází... Ty problémy s trávou... Že nemůžu být ve vztahu s Vášou nikdy stoprocentně šťastná, protože ten kluk je závislej. Můj cíl (když jsem se s ním začala bavit) byl, aby s tím seknul. Aby si uměl sám říct DOST. Ale ne, nepovedlo se. Zklamala jsem. A mě je to tak strašně líto...

Protože ten kluk s tím dobrým srdíčkem je teď v nemocnici na kapačce. Nevím, co se stalo. Ale vím z čeho to je. Z nervů a z trávy. Z nervů, protože se strašně hádáme. Každá hádka = šílený psychický pokles nás obou... A ta tráva... Ach jo... Když si uvědomím, že jsem s člověkem, který denně vyhulí třeba 4 jointy, je mi zle. Pravda bolí.

A ještě horší pravda je, že nepřestane. Jednou ho to možná zabije. Je hubenej, hodně fyzicky vyčerpanej, do toho hulí a svádí své zdravotní problémy na naše hádky. Mrzí mě to. Ale doufám, že na to časem přijde. Miluji ho. Udělala bych pro něj cokoliv. A hlavně cokoliv, co by pomohlo, aby s tím skončil. Nemůžu se na to dívat. NEMŮŽU.

Ale ta láska je silnější.

Chci ho obejmout a říct mu, že tu jsem pro něj...
Chci mu vyhodit všechnu trávu, kterou má v tom černym baťohu...
Chci mu v mobilu vymazat všechny kontakty na dealery...
Chci aby mu shnila jeho marihuanová kytka...
Chci aby měl z trávy špatný stavy a uvědomil si, že to není lék...

Pane bože, vždyť mu je 19 a má život před sebou. Ničí se. A ani to snad neví...? Kdybych z trávy jednou málem neumřela, hulím dál. Ale já řekla dost. A už nehulím. Lidi, já se o něj tak bojím :(

Nikdy nemůže být všechno 100%

15. listopadu 2010 v 11:53 Bloudím tmou
Dneska jsem si udělala volno a nešla do školy :).

Problém, který poslední dobou hodně řeším mi nedává spát... Týká se to Vaška. V pátek večer mě zklamal, protože místo mě zvolil kamarády (ačkoliv jsem na tom psychicky byla velmi špatně.) Nedokážu mu věřit, i když bych moc ráda... Ale nejde to a já na to myslím ve dne v noci. Možná to chce čas...

Z veselejšího soudku... Kapela se slibně rozjíždí. Pokud sestavíme repertoár o 15 písničkách, možná už budeme mít koncerty a mě se tím splní velký sen. Už by bylo na čase. Na tuto chvíli čekám nepřetržitě od svých 13 let. Tolik hodin v hudebce, tolik snahy, tolik vystoupení, shánění kapel, vyslechnutí nádherných i negativních názorů... Je mi 17 a zasloužím si, abych se v hudbě posunula zase o kousek dál. Protože na to mám. Cítím to nejen ze sebe, ale i z reakcí lidí, z reakcí kapely.

Jo a naprosto jsem změnila postoj k marihuaně. Už s ní příliš nesouhlasím a už jí nemám ráda. Protože pokud jí užíváte dlouhodobě, tak vás zničí. Vašek je závislej a já na to nemohu koukat. Možná se rozejdem, kdo ví... Považuji to momentálně za nejlepší řešení. Protože ten člověk mě zklamal. A já už jsem se za svůj život naučila věřit jen jednoukrát... a pokud mě někdo zklame, už to nikdy nebude takové jako dřív... Ale co se citů týče, tak nejsem na rozchod s ním připravená... Nejde to... Asi k sobě fakt patříme... And nothing else matters....

Mějte se fanfárově :) Vaše Nymph in rain ♥

Milý deníčku...

6. listopadu 2010 v 10:02 Chvilky úsměvu
Těším se na Vánoce! Vím, že je teprv začátek října, ale přesto se nemůžu dočkat. Možná proto, že nemám penízky a dlouho jsem si nic nedopřála. Minulý týden jsem si akorát koupila papiloty (pěnové natáčky), teď je mám prvně na hlavě a jsem zvědavá, jestli mi z toho vylezou hezký vlnky. :)
Štve mě, že nejsou peníze a že není čas. Kdyby byl čas, chodím na brigády. Probouzí se ve mě taková ta holčičí nálada... Chtěla bych občas chodit na solárko, nehty, masáže... A nejde to. Mimochodem, na masáž si někdy zajděte, pokud jste na ní ještě nebyli. Je to výborný a vždycky, když jsem ocházela, připadala jsem si daleko vyrovnanější a zároveň nabitější :).

Né, že bych toho neměla málo... ale rozhodla jsem se, že budu chodit na Zumbu, nebo se o to minimálně pokusím. Všude čtu, jak je to príma sport/tanec. Potřebuju se trochu hýbat, házet myšlenky za hlavu a tak :). V pondělí jdu na ní poprvé, pak napíšu dojmy. Je to zvláštní. Ve společenských vědách jsme se zrovna učili o nějakém filozofickém směru, který říkal, že musíme být šťastní s tím, co máme. Smířit se a jít dál. Nechtít nic víc. Já tohle neumím. Vždycky chci víc... Pořád chci něco nového zkoušet. Neumím žít stereotypně. Asi je to tak dobře... Tolik od života chci a nějaké sny se plní. Letos jsem odehrála čtrnáct představení. Nikdy by mě nenapadlo,  že se k divadlu vrátím. Ale jsem tam a jsem na správném místě.

A taky jsem na sebe pyšná! Snižuju počet cigaret na tři denně. Což je supr :). Napadlo mě, že bych mohla kouřit Javanský tabák. Sama bych si cigára balila, vyšlo by mi to levněji a víc bych si i pokouřila. Uvidíme, myslim, že to rozhodně není špatný nápad! :) A ještě lepší věc je, že s Vaškem nehulím. Jednou jsem v článku psala o tom, že chci skloubit dva světy. Svět školy, učení se a jisté discplíny a pak svět kalení, bohémismu... Skloubit to jde, ale rozhodla jsem se, že to bude bez trávy. Už mě to unavovalo mít věčné haldy, připadat si chvílemi jak blázen, smát se jak magor... Mám jí ráda, ale ne za cenu školy :).

Zítra mám konečně zkoušku s novou kapelou. Jsem plná očekávání. Přála bych si posunek dál... Ale pecka je, že se budou dávat do kupy písničky, které já sama vyberu. Takže nastupuje Paramore, Evanescence, Avril a od těhle supr skupin a zpěvaček budu zpívat repertoár. Máme i novou zkušebnu. Doufám, že v ní bude větší teplo, než v předchozí :) a že budou koncerty. Těším se!!!

A úplně poslední věc, která mě příliš netěší je, že jsem začala jíst maso. Né, že bych snad sama chtěla... ale nemám sílu zvládat miliony věcí a nebýt unavená. A maso mi pomáhá. Už jsem byla tak hubená, že mi často padaly vlasy a já vím, že masem se to spraví. Nejím ho často, jen třeba dvakrát do týdne. Ale musím. K vegetariánství nevím jestli se vrátím. Maso přesto nikdy nebudu mít moc ráda. Jím jen kuřecí a mleté. Ale vím, že ho teď potřebuji. Byla jsem vegetariánka sedm let... A chce to změnu, protože mé tělo chtě nechtě chátrá!

Mějte se krásně a užívejte si víkendu! Jeďte někam, podnikněte něco s přáteli a hlavně se nenuďte :) Využijte volného času. Mám vás ráda, vaše Any ♥