Je to v háji

1. září 2010 v 14:21 |  Bloudím tmou
Ve třídě jsme si munulej rok utvořili partičku o třech členech... Byla to čistě holčičí trojka. Verču i Báru jsem měla moc ráda, protože jsme se povzbuzovali, smáli a já nevim co ještě...

Pak nastaly problémy. Našla jsem si Vaška a byla zamilovaná. To se ani jedné nelíbilo, nelíbil se jim on. Začalo odcizování... Přesto jsme ještě poslední den ve školním roce oslavili moje narozeniny, tak jsem si myslela, že je to o.k. Dostala jsem plyšovýho medvídka, rámeček s fotkou, na které je Bára s Verčou a čokoládu.

A dneska-1.září- jdu do školy a co se nedozvím??? Už se mnou ani jedna nechce sedět. Bára uplně, Verča se nechala zvyklat Bárou... Já už tomu nerozumim... Byli jsme nejlepší kamarádky, všechno dělali spolu, pomáhali si v písemce a oni mě odkopnou? bez důvodu? Nebo kvůli tomu, že jsem zamilovaná???

Odhalila jsem pravou tvář holek... Přesednu si tedy jinam a ANI SLOVO s nima... já vím, že si asi říkáte, jaký píčoviny tu píšu... Ale každá z vás přišla o nejlepší kamarádku... a teď si představte, že přijdete rovnou o dvě! :(

Bolí to, ale už se nebudu trápit lidmi, co za to nestojí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neriah Neriah | Web | 2. září 2010 v 10:52 | Reagovat

Taky jsem přišla o dvě kamarádky... Teď se s nimi bavím, ale už jim nedokážu věřit. Vážně se kvůli nim netrap, lidi se scházejí a rozcházejí, třeba si najdeš jednu kamarádku, které budeš moct bezvýhradně věřit. I když já takovou nikdy nenašla... Uvidíš, že až budou holky taky zamilovaný, pochopí tě.

2 Slečna L. Slečna L. | Web | 3. září 2010 v 22:24 | Reagovat

Já jich přišla o tolik. Ale ne najednou. A bylo to mnohem ostřejší. Jedna o mě vykláadala drby všude po městě a po třídě. Taky dobrý.

Možná k sobě zase najdete cestu, až si uvědomí, že udělaly chybu.

Přeju úspěšné hledání opravdových přítel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama