Čas

7. září 2010 v 21:50 |  Bloudím tmou
Poraďte, co s časem... Asi namítnete, ať se na něco vykašlu, ale já na nic ze svých zájmů kašlat nedokážu :(

Moje povinnosti, hobby, koníčky:

1)Váša... Můj přítel, slunce, človíček, kterého miluji nadevše... Vídáme se poměrně málo, což je dobré maximálně v tom, že se nehádáme a skoro nehulíme... Ale to je jediné. Chybí mi každým dnem i nocí, ač ho vídám každý den. Já vím, že třeba Verunka (Emo-Black-Kitty) to má daleko těžší... asi se Váši nikdy nepřejím a budu s ním chtít být pořád, pořád, pořád! :))

2)Divadlo... Milující koníček. Mám divadlo ráda kvůli lidem, co tam chodí, kvůli vlastnímu zdokonalování, kvůli naprostýmu odhození myšlenek někam do jiné brány světa. Líbí se mi divadelní prostředí, ať už hrajem na velkém či malém sále. Nabíjí mě to!

3)Zpívání... Zpívám v kapele. Té se chci věnovat pokud možno co nejvíc, protože jsem to v loňském školním roce dost flákala. Budu zpívat písničky od Kelly Clarskon, Paramore, Evanescence i své písničky... budou koncerty... mám živou rockovou kapelu a je to bomba! :) Dále zpívám v orchestru, se smyčcovým kvartetem (vydělám si alespoň pár kaček)... a ještě chodím na sólovej zpěv, kde můžu zpívat co chci :).

4)Škola. Nerada ji sem píšu. Ale jsem ve třeťáku, chci abych měla v budoucnu peníze, chci dobře odmaturovat a bez problémů se dostat na pedagogickou fakultu :) přemýšlím, jaké předměty zvolit (co bych vyučovala)... váhám jestli spíše češtinu nebo bižuli (druhý předmět bezpodmínečně zřejmě hudebka). Potřebuji fajnový známky do trojek...

5)Přátelé. Mám tůze ráda kamarády a když mi vyjde kousek času navíc, udělám si s přáteli hezký den v čajovně, parku nebo až bude zima na stadionu :) teď mám docela dost přátel a jsem za ně vděčná...

6)Kalení... Tráva, alkohol, cigára, vodnice... nevim co všechno. Nemohu si toho moct dovolit. O prázdninách jsem kalila až až. Zatím to ještě jde a jsem opravdu ráda, že se přísun látek omezil. Občas mi chybí ten jinej svět, ale o.k. Má to tak být a je to tak dobře! :)

Kde na to vzít čas? Když mám třikrát v týdnu odpoledky (do 16:15)?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neriah Neriah | Web | 8. září 2010 v 11:59 | Reagovat

Koukám, že těch aktivit máš fakt hodně. To já zas občas přemýšlím, co dělat... Je fajn, že máš tolik zájmů. Tu kapelu ti závidím. Taky jsem zpívala, ale jen ve sboru. A to bylo ještě na základce. Taky chceš studovat pedagogiku? Já nadní taky uvažuju. :-) Ale nad speciální pedagogikou. A to jsem teprve ve druháku... Tak bižuli bych učit nemohla, ta čeština zní líp... :-)

2 Slečna barevná Slečna barevná | Web | 12. září 2010 v 19:52 | Reagovat

och koukám taky nabitý program... mám problem musím se něčeho pro něco vzdát a bude to těžké rozhodování.. přeju ti at nejsi otrokem vlastního volného času jako já;)

3 Slečna L. Slečna L. | Web | 18. září 2010 v 11:24 | Reagovat

Úúú. Nikdy se nemůžeš nudit, ale to je dobře. Já sama se taky nikdy nenudím a mám spoustu zájmů (taky vůbec nepíšu na blog, protože to je ten zájem, který odsouvám na vedlejší kolej).

Přeju Ti, abys našla čas pro všechno!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama