zas o lidech

12. dubna 2010 v 21:22 |  Zamyšlení
Lidi...

To je jedna velká povrchnost... řešej značky, hadry, co budou žrát v KFC, jestli maj peníze na diskotéku... směju se jim... pláču... vždyť co to má bejt?

Možná jsem povrchní já pro ně... Třeba v tom koloběhu lásek, přátel, umění, kapele, piercingách, přemýšlení a pití piva je taky hodně povrchnosti.... Jsem šťastná za svůj temnej svět... protože TENHLE je opravdovej a nepřibarvenej. A když už se tam objeví nějaká barva (v podobě červené)... vim, že to je láska... ale né ta "na oko... "

A hned je můj svět barevnější... vždyť mě stačí tak málo.

Proč si každej nemůže jít svou cestou... proč, když někomu říkám svůj postoj k vegetariánství, trávě, diskárně, hvězdám nebo obecně k lidem... koukaj na mě jak na blázna? a já se musim hájit? proč MUSIM?

Ale já jsem poučená... mám kolem sebe takovou bariéru... nikdo se přes ní nepřiblíží... Až na pár jedinců. Těm dam klíč od 13. komnaty... necham si vytetovat nádhernou kytičku s vílou na bok... každý kvítek bude člověk který mě ovlivnil...

Ale všichni kdo mě ovlivnili... už nikdo tu neni... a mě se ten klíč nechce dávat... už ne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bobina Bobina | Web | 15. dubna 2010 v 16:14 | Reagovat

sme na tom podobně, taky na mě koukají jak na blázna že nejsem stejná jako všichni, ale já jsem nikdy nebyla ani nebudu ani nechci být... !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama