Různý světy

4. dubna 2010 v 11:00 |  Bloudím tmou


Matěj... Můj "milášek..." Něco mi na tom našem prapodivném vztahu chybí. Dělá toho pro mě vážně dost. Řekl mi: "V létě poletíme do Paříže." Ale řekl mi to tak chladně, jakoby se bavil o nábytku... Když mu řeknu, že mam kapesný 300 Kč, směje se tomu a ťuká si na čelo. Prostě... mi občas přijde... že mě nebere jako svou holku, ale jako klienta. Všechno co říká... je to chladný.

Večer přijel Venca... Tak jsme si o Matějovi vyprávěli... on se na mě podíval a zeptal se: "Aný... lásko... nechtěla by jsi jet do Paříže?" A řekl to přesně tak, jak jsem chtěla. Pak jsme se bavili o jeho rodině, o tý posraný trávě... seděli jsme na balkóně, byla tma... A bylo mi krásně. Je to strašný přiznat si to... To, jak odpaluje cigáro, když ho vykouří... když se uplně otevřeně bavíme o sexu... jak ke mě přijde a vezme mě za ruku... to je nádherný... jsem hříšná... všechno s nim je jeden velkej hřích... Šla jsem ho doprovodit na zastávku... to bylo 11 večer. Objal mě. A pak políbil. Přišla jsem dom a byla šíleně smutná... Proč nemůže mít moje celé srdíčko Matty?

Když jsem s Mattym, nedokážu být na sto procent sama sebou.

A víte co je šílený? Večer mi Venca psal, ať mu dohodim nějakou holku...
Taky mi říkal, že s trávou sekne...
díky mě

A víte co je ještě šílenější? Žárlila bych na jeho přítelkyni...

P.S: vylučuje se to, že bych s nim reálně byla... Co byste si vybrali? Neuvěřitelnou lásku, vášeň, problémy, drogy... nebo taky lásku, zážitky, "dobro..." ???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama