Paramore

4. dubna 2010 v 20:09 |  Muzika
Tuhle partičku posloucham už dlouho. Jejich hudba se těžko definuje... je to melodickej punk-rock, ale zařadila bych to místy i do emocore. Největší zážitek mám, když si sednu k youtube a koukám na ně třeba hodinu, protože Paramore mi dodají spoustu energie. Hayley (zpěvačka) je úžasná holka s krásnym hlasem. Umí dát do písničky nadhled, prožitek, cit, drsnost, emoci... Přijde mi, jakoby se na jevišti narodila. O jejích báječných vláskách ani nemluvim. Kdybych byla chlap, tak do ní jdu :D Prostě Paramore je kapela, která se řadí k těm naprosto nejoblíbenějším.

Ignorance. Píseň o tom, jak se lidé znají i několik let, ale jejich cesty se nakonec rozejdou... Je naštvaná, agresivní. Ignorance is your new best friend...
Emergency. Miluju jí... Takhle drazí přátelé Paramore začínali... Z Popelky Hayley je teď princezna. Takhle vypadala v 16... :)

Misery business (mimochodem úžasný video)... k tomu ani neni potřeba nic dodávat. Je to chytlavý, povznesený... Díky týhle písničce jsem Paramore začla poslouchat. It´s just feel so gooooood!!! :D

All I wanted. Nejkrásnější balada od Paramore... Řvoucí, emoční, wow!!!

Let the flames begin... Měla jsem mráz na zádech, když jsem si tu video pustila a celé si to poslechla.

Born for this. Hravá, maximálně energická, rychlá písnička. Doporučuju si pustit spíš originál, tohle video je spíš o show :) We were born for this!

Decode. Píseň, díky níž se Paramore proslavili. Je to temnej song a můj osobně velice oblíbenej. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama