Sláva? A proč vlastně...???

8. února 2010 v 21:35
Budu teď naprosto upřímná. Dřív jsem chtěla, aby mě lidi znali.. Abych mohla promluvit.. říct, jak je tenhle svět falešnej.. Chtěla jsem si něco dokázat a své rodině taky. Až když jsem byla v Superstar, otevřely se mi oči. Začla jsem jinak vnímat popularitu. V ČR je popularita rovna komerci (až na pár vyjímek)... Na co ze sebe dělat někoho jinýho a tvářit se šťastně, když to tak není???

Někdo říká, že blog.cz je trapárna.. ale mě se tu líbí.. mám ráda svoje stránky a to co píšu. A vždycky když si připadam jak troska, tak si to přečtu, nebo mrknu na diplomy z uměleckejch soutěží a dojde mi, že i když chybuju k trosce mam daleko..

Znam prostředí rozhovorů, natáčení.. znam akustiku kostela, sálů, divadel, lidušek.. Znam taky nepříjemný zvukaře, různý názory na můj zpěv, zkoušky s kapelama.. Znam prohry, ale i báječný úspěchy.. Znam toho poměrně dost a nepřestává mě to bavit. Ještě chci zkoušet..
Ale už nejsem ta holčička co chtěla, aby její "hity" byly pouštěny z Evropy 2.. Nechci blbý Grammy a pořád se usmívat, chodit na přitroublý V.I.P večírky, vydělávat na průserech... On to člověk nemá zapotřebí. Nemusim bejt za každou cenu středem pozornosti.

A superstar? Zákulisí je falešný, sprostý, hnusný... Né nebudu se zbytečně rozčilovat :D. Když jsem tam byla, došlo mi, že život anonymních lidí je daleko daleko jednodušší a že bych ani jinej žít nechtěla :-p
Možná je tohle hodně hloupej článek a majitelka blogu hodně hloupá dívka,ale tak to vidím já. To co jsem si doposavaď se zpíváním zažila, to co jsem viděla.. Věřte nebo ne.. TADY je skutečně málo lidí, kteří Vám něco ze srdce přejou.. Sláva??? Ok, but not for me ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna Perfektní Slečna Perfektní | Web | 9. února 2010 v 14:21 | Reagovat

..Jéé, Ty zpíváš? :)
..Já taky, chodím do sboru a taky na sólový zpěv, ale že bych se  svým hlasme mohla do SuperStar? To ne.. Ale pořád tak trochu toužím být tou děsně slavnou. Chtěla bych být slavná tím, že vyvinu nový lék nebo zabráním mezinárodnímu konfliktu.. Ale ne tím, že krásně zpívám. Spíš bych chtěla napsat knihu pro lidi, kteří mají trápení a vidět úsměvy na tvářích, když jí čtou. Možná se pár lidí pozastaví nad mými články na blogu a mě je z toho líp. Vím, že někoho zajímají moje pocity, někdo rád čte mé "kecy"..
..Svět je zlej. Vlastně ne, lidi jsou zlí. A budou, pořád víc a víc.
..Jenže tady na blogu jsem poznala lidi, co to mají v hlavně srovnáno, mají svoje cíle, sny a přání. A jsem tedy jedna z mála, která přeje (nejen) Tobě jen to dobré ♥ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama