Pomstim je, ty NULO

24. února 2010 v 23:13 |  Bloudím tmou
To, co jsem se dozvěděla je NEUVĚŘITELNÉ...

Byla jsem v divadle jako obvykle... A přišla za mnou taková malá holka Terezka... Zná se s mým bývalým kamarádem/přítelem (Radimem-psala jsem o něm, kdyžtak mrkněte: minulost)

Když ke mě přicházela, něco se jí lesklo v očích... "Anet, já už Ti nedokážu lhát... Už prostě nemůžu." Ptám se jí: "Terezko,copak se děje? :-o" "Měla jsem Radimovi o Tobě donášet informace, pořád Tě na škole pomlouvá a říká o Tobě hrozný věci..."

A pak to z ní všechno padalo
A já se dozvěděla ty lži
A necítila jsem vůbec NIC
Jen pohrdání
a naprostý odpor!!!Dozvěděla jsem se i důvod rozchodu... Nevyspala jsem se s ním... po týdnu chození není divu. Sakra, neměl ani občanku. Řekla jsem mu: "Jo, já Tě miluju... Bude to na tvé 15tiny..." Radim nic nenamítal... Takhle zněla dohoda do prdele!!! A víte PROČ se se mnou rozešel? Protože ho nebavilo čekat... Protože chtěl o to přijít ve 14ti... Není to směšný? A víte co mi ON uvedl jako důvod rozchodu? Hahaha...

Byli jsme u rybníka a líbali se... Tři dny po tom se mi ani neozval... Pak jen oznámil, že tam tu lásku necítí. Vzala jsem to... Bylo mi to divný, ale i přesto jsem to vzala... Ale další týden prý šel a před Terezkou řekl: "Jo, jsem frajer a víš proč? Rozešli jsme se... A hádej kdo s kym? Já s ní!!!"

Terezka se mě často ptala jak se mam, jestli jsem zadaná... Přišlo mi to zvláštní... Konečně vím, že to byl Radim, kdo chtěl o mě vědět... Po třech měsících vím celou pravdu. Sakra, tý holce je 12 a je zatáhlá do věcí, který by řešit neměla. Nejsem na ní naštvaná, omluvila se a hlavně jednala upřímně.

Žiju si šťastně... I když je to občas těžký a mám pocit, že zvládat vztahy, školu, zpívání, věčný zkoušky v divadle neberou konce a že se za chvíli složim... A tenhle luxusní život mi kazí Radim... To, co o mě navykládal je ŠÍLENÝ...

Asi moc dobře nechápete, jak mohl Terezku tak hezky zfanatizovat... Nakecal jí, že jsem jí pomlouvala... Ano, mělo to účinek...

Chci se pomstít za všechny komu kdy řek: "Nulo." Chci se pomstít za sebe, za to, jakou trosku ze mě ze dne na den udělal... Chci ho TAKY vidět na dnu... teď už ano... Vždycky jsem si myslela, že je v něm dobré jádro. Ale je to ten NEJHORŠÍ člověk, jakého jsem poznala.

Kdo nezažil, nepochopí...

Vyříkám si to s ním. Bude ho to bolet. Slovy ho zasáhnu do nejcitlivějších míst. Možná totiž vyhrál válku... Ale né konečnou bitvu...

Protože už nejsem troska... Jsem silná, neporazitelná a mám nadhled! I když jsem nymph-in-rain...

POMSTÍM JE, SLIBUJU...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna Perfektní Slečna Perfektní | Web | 25. února 2010 v 16:58 | Reagovat

Silná a neporazitelná.
Ale tohle. Tohle bolí, i silné a neporazitelné. Znám to.

2 mickee mickee | Web | 26. února 2010 v 16:23 | Reagovat

Any!! Pokud je kluk schopný rozejít se s Tebou jen kvůli sexu, tak je to ten nejarogantnější sobec na světě! Vůbec si nezaslouží, aby si se s ním zaobírala. Tobě nesahá ani po kotníky, ani po podrážky bot!!! Ty seš silná a skvělá a takovýhle lidi Ti můžou být naprosto ale naprosto jedno!!!  TOHLE je nejhorší pocit na světě!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama