Zas on!

21. ledna 2010 v 9:22 |  Bloudím tmou
Slibovala jsem, že o Tobě nepadnou už žádný články... Stačilo, abych Tě včera viděla a jsem zase v háji... Zase je všechno zpátky...
Na herectví za mnou přišla Terezka a říká mi: "Radima to mrzí, že jste se pohádali... Říkal, že by se chtěl s Tebou začít normálně bavit." Byla jsem tak šťastná, když jsem tu větu slyšela... Doufala jsem, že se něco zlomí a bude všechno o.k... Nečekala jsem ani omluvu... jen tu stupidní větu: "Tak co Enny, jak se máš?"

OMYL

Ne!!! Přijdu a ty sï s NÍ hraješ duety, zpíváte si a mě to bolí... na srdci... Ukazuješ jí svou občanku, smějete se, jsi k ní milej... A já??? Jakobych neexistovala... žádná lítost... jen soucit. Když jdu zpívat na generální zkoušce Memory a ty to diriguješ, přijdeš a řekneš mi "ahoj." A mě to potěší, že jsi mi to řekl první, tak odpovím stejně. Pak Ti chci říct, co Ti vzkazuje tvoje učitelka zpěvu, ale ty jdeš pryč... Jakobys říkal: "Buď zticha!!! Pochop, že mě to nezajímá!"

Sedim na čaji a chce se mi bulet. Jen proto, že jsem Tě viděla a promítlo se mi spoustu zážitků. Ale nééé, já nebudu brečet... Před lidma se hlídám! A tak dělám, že je vše v pohodě a vůůůbec mě to nemrzí. a pak to přijde... Je tu vystoupení před 800 lidí... Vyrážím na plac a ptám se Tě: "Prosim Tě, nevíš kolik je taktů předtim?" "Nevim..." Následně mi přece jen ukážeš... Dokonce mi ukážeš nástup podruhé... Zpívám z plných sil, užívám si to, baví mě to... ani nemam trému, protože seš tam ty.... Když dozpívám a zaznívá potlesk, my dva odcházíme... Říkáš mi: "Hezký to bylo" jsem potěšená... řekneš mi to dokonce ještě jednou... A já mám chuť tě obejmout a říct Ti: "Sakra, co blbneš? Cos to udělal? Vždyť já Tě mám ráda. Čoveče pojď se bavit... Jako dva normální lidé." Nic neřeknu, jen poděkuju za ty nástupy a každý jdeme opět svou cestou.

Odmítám ten neutrál, odmítám tvářit se, že jsem "jako o.k." Odmítám svoje slzy a smutek... proč, když jsem po vystoupení šla na dramaťák, brečela jsem jak želva?

ODSTŘELTE MĚ ZA NAIVITU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama