Stereotyp

15. ledna 2010 v 19:13 |  Zamyšlení
Dnes a denně přemýšlím nad životem, který žiju.. Nemohla jsem si ho postavit líp? Udělala jsem dobře tohle a tamto...??? Štve mě stereotyp.. Ono je ale vážně těžký nežít stereotypem a do toho nechybovat. Prostě mám svoje zásady.. Moje NE: sex na jednu noc, jíst maso (i když někdy musim), být někým jiným, tvrdé drogy, plastiky.. Je toho vážně celkem dost. Stereotyní život je ale šílenej a někdy potřebuju změnu. Prostě.. radši občas udělam blbost. protože následky co jsou po té blbosti.. ty mi sdělujou: "Jo žiješ!!!" Když by se nic nedělo, jsem duší mrtvá..

Přemejšlela jsem nad mym životem, tak jak plynul... Nikdy jsem neměla stereotyp, pač vždycky byly problémy... Doma nebo ve škole nebo třeba s klukama, vždycky byly! A taky samozřejmě ty krásné okamžiky, které se víckrát neopakovaly... Ty byly taktéž... A poněkolikáté opakuju, že si vážím jakékoliv citové zkušenosti, protože budu silnější a otřískanější a v budnoucnu mě tolik věcí nezaskočí.

Nezdá se mi, že bych vedla stereotypní život, to vůbec. Znám jednoho kluka, u kterýho vypadá dnešek jako zítřek.. vstane někdy ve 12 hodin, jde k pc a píše a píše a píše.. Večer razí do hospody na pivo za jednim jedinym kamarádem a pak jde spát. Znám ho z chatu. Psala jsem si s ním dlouhej rok a půl a snažila se ho přesvědčit, že život je o něčem jinym. Nepřistoupil na to.. Je to škoda!
prostě stereotyp se mi příčí.. V nějakejch věcech samozřejmě ne jako je kupříkladu láska, stálí kamarádi, stejné cíle.. Ano, v tom jsem stálá.. Jinak ale stereotyp vyžírá lidskou duši.. Je jak energickej upír.. A pak Vám bude 80.. A až budu vědět že si smrt jde pro mě.. chci si říct: "JO! Měla jsem své zásady, ale můj život jsem si prožila podle sebe a rozhodně né stereotypně!"

Přemejšlím, co je horší.. nežít nebo se v jednom kuse trápit??? Jedno horší než druhé, no nezdá se Vám???
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 herzig-traum herzig-traum | Web | 9. června 2010 v 17:01 | Reagovat

Záleží - pokud máš dobře zavedený stereotyp - nežiješ si nudně, věnuješ se aktivitám, máš přátele a bavíš se - myslím, že to se taky svým způsobem dá považovat za stereotyp, pak to asi není špatný.
Ale ty mluvíš o tom negativním - mám na to podobný názor, radši párkrát šlápnu vedle,než prožít celý život a pak si uvědomit, že jsem ho nudně a stereotypně promarnila...;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama