Piercing - madonka :))

27. ledna 2010 v 19:45 |  Moje já
Mám další piercing... Už je to tak....

Madonka se mi dříve nějak extra nelíbila, ale pak jsem si uvědomila, že na tenhle typ piercingu holka prostě musí mít ksicht... Obličej, ke kterýmu se madonka hodí... Docela dlouho jsem zvažovala, zda do toho jít či ne... přeci jenom už mám propíchlej pupík a obočí... Do třetice všeho dobrýho :)))

Nechala jsem si to píchnout od kamarádky Emy, která mi už propíchávala pupík... Je pravda, že madonka bolí a celkem hodně...Tedy alespoň mě. Na druhou stranu pupík bolel o dost více... :) Když už máte nad rtem svůj nový šperk, tak cítíte velký tlak a nemůžete se jen tak smát, nemůžete tou pusou moc máchat... :D

Ale za chvíli je to lepší... Teď už se směju, mluvím a s madonkou mě to moc baví... Akorát jídlo je maličko problém... Musím jíst velmi opatrně se zavřenou pusou... :D bála jsem se čištění zubů, ale to je pohodička.... :)

Na piercing madonky klidně běžte, ale raději se poraďte s více lidmi... Jak říkám, madonka není upe pro každýho :)

Jinak se mi to moooooc líbí a rozhodla jsem se, že tohle byl můj poslední piercing. Už nechci žádnej další. Dva piercingy na obličeji a jeden v pupíku ... to už trošku na hranici estetiky a další by v mém případě nevypadal dobře... Připadala bych si jak samej kov :)))

Piercingujte zlatíčka, je to super! :) Vaše Any
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama