X

22. ledna 2010 v 11:20 |  Chvilky úsměvu
Z důvodů, že je ON trošku známej, o něm budu psát jako o panu X.

Byla jsem s X na pivku... X je můj učitel herectví, můj kamarád, člověk, kterej mě vždycky nasměroval tak, abych podala lepší výkony.

A strašně mi pomohl... Smála jsem se, až jsem z toho brečela... Vzpomínali jsme, jak jsem hrála pasáčka vepřů, čarodějnici... Jak jsem se pokoušela ve svejch jedenácti napsat divadelní hru a jak moc mě mrzí, že jsem ve čtrnácti odešla... Bylo to úplně super. Sice přestávám s cigaretama a s X jsem si opět dala, ale výborně jsme pokecali...

O klukách, divadle, showbyznysu... Jen jedna věc mě zaskočila...

"Počkej chvíli, jdu na jointa..." Jsem proti drogám... proti jakýmkoliv drogám... Proto přestávám s cigaretama, ale o nich někdy jindy... Jasný, dám si ráda Malibu nebo malou dvanáctku... Sem tam i vodnici... Ale né trávu... né doutník... Né takovýhle sviňárny...

X mě tímhle úžasně zaskočil. Je to jeho věc, jak si život staví :) ale hulit trávu mi přijde jako ztráta času (taky jsem jí měla... stačilo mi to ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 last-soul last-soul | Web | 23. ledna 2010 v 13:16 | Reagovat

Vím, že bych měla být ráda, že jsi proti, ale.. Jo, hulím.. Ne moc, ale.. Začala jsem, protože jsem chtěla zjistit, jaký to je.. Mno a.. Zjistila jsem, že pro mě je to mnohem lepší, než alkohol.. Lepší vnímání, nebo prostě takový.. jiný.. Zatím jen dobrý stavy a ráno žádná bolest, žádná kocovina, prostě pohodička.. S alkoholem mám horší zkušenosti .-) Ale tak zase nepiju skoro vůbec mno ;-) Ale tvůj názor ti neberu, hlavně je to člověk od člověka, i jak to na něj působí a co to s ním dělám, já si pořád dávám pozor, aby ze mě nebyla nějaká smažka, prostě mám svojí vůli a nespadnu do toho stylem "musím si dát, musím si dát".. .-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama