Dnešní premiéry

25. ledna 2010 v 21:15 |  Chvilky úsměvu
Jsem šťastná, dojatá, trošku smutná a plná očekávání...

Dneska jsem odehrála dvě divadelní představení: Princové jsou na draka... A bylo to krásné. Na začátku jsem byla hodně nervózní, přeci jenom hrát před tolika lidma (ještě k tomu s antibiotikama) není žádná hračka... :)
Navíc se stalo několik trapásků, který člověka zaskočej, třeba v jedný části jsem měla mazat chleba a na place jsem chlebík marně hledala :D Nebo když zpíváte písničku a naprosto Vám ujede hlas a vy se tomu chcete smát... Ale nemůžete... :)) Dopoledne bylo představení pro děti, takže člověk to bere trošku s rezervou, přeci jen děti jsou laici, takže Vám neřeknou kritiku... (Btw hodně jsem se nasmála, když do kroniky napsala učitelka- !!!- kostýmI bylI hezké) :D

ty herečácký lidé... Miluju je... Všichni se na Vás pořád tak krásně smějou, dá se s nima bavit o všem možnym a hlavně jsou úžasně prdlí a můžete dělat úplný blbost... zpíváte si kdy chcete a oni se k Vám přidaj... Prostě paráda!

S Danem je to taky kapitola... Člověk neví na čem u něj je... A udělala jsem fatální chybu... přišla za mnou malá holčička, když viděla, jak si zpíváme... a na férovku se zeptala: "Vy spolu chcete chodit?" A já naprosto rázně a rychle řekla: "Ne." :D Přitom ANO ANO ANO... těžko mu to budu vysvětlovat... občas se na mě dívá tak... jinak... s Daníkem jsme se neuvěřitelně nasmáli, zazpívali si, objímali se... ach jo!!!

večer se pak hrálo pro veřejnost... A všichni jsme do toho dali všechno, co jsme v srdcích a duších měli. Bylo to nádherný... Byla jsem s Danem v zákulisí a viděla že má v očích slzy... "Ty pláčeš???" "Tak mě je líto, že to končí..." řekl... dokonale citlivej kluk... Nakonec jsem brečela i já a to především, když mi můj hereckej taťka Orry řekl, že mohu navštěvovat divadlo dál a nemusím končit...

Herectví jsem vždycky milovala a nikdy to pro mě nebylo to nejvíc... Ale oblíbila jsem si to překonávání se, tu nervozitu, vystupování a hlavně... ano, ty lidi :))

Jsem šťastná a jdu spinkat s krásným pocitem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama