Bárbíny

31. ledna 2010 v 0:05 |  Zamyšlení
Nevim, jakej je Váš postoj k bárbínám, ale já bárbíny nesnáším.. Uplně mě deptá ta jejich blonďatá peroxidová hřívá, oranžová kůže ze solárka a růžová držka, OMG! Ne dobře, tohle ještě nemusí bejt typická bárbí.. Mě vlastně už ani nevadí jejich růžový oblečení, dementní "ladná" chůze a nalepovací řasy.. Vadí mi ta povrchnost.. to povyšování.. ta blbost- odpusťte, ale je to tak.. jedna jako druhá vedle sebe, copak nemaj nic vlastního? Trošku originálnějšího?
Mezi bárbí se cítím úplně hrozně.. "Koukni, támhleta holka vypadá děsně." "Nezlomil se Ti podpatek?" "Jé, ty máš novou francouzkou manikůru?" Moje bejvalá nejlepší kamarádka je teď strašná bárbína.. Měla jsem čest se s ní vidět a bylo to divný setkání.. Vypařilo se z ní to, co v ní bylo dřív.. Teď se moc řešila, hlídala.. už nebyla ta skvělá holka jako předtím.. Co to je za novou vlnu být narcistní?
Jestli si tohle čte nějaká bárbína, tak ať se nad sebou zamyslí.. Bože, je to tak laciný.. Oni jsou schopný prodávat svoje těla.. Hele nikdy bych netancovala v hip-hopovym (pardon, nemůžu si pomoct) klipu a nekroutila zadek na všechny směry.. Neměla bych minisukni a výstřih bůh ví kam.. Neházela svůdný očka.. Mohla bych bejt taky taková, ale tohle je pro mě totální zesměšnění! Přijde Vám, že ačkoliv říkám, že neodsuzuju teď odsuzuju? Ano, tohle odsuzuju.. I když je člověk na dně, měl by bejt hrdej a držet se svý dobrý pověsti.. Odsuzuju lehký děvy.. Ovšem když uvidim holku v růžovejch hadrech a k tomu všemu peroxidku, neodsuzuju to.. Stačí mi pak když jedna nefalšovaná bárbína promluví.. ehm.. a je vše jasné :D Ale podle hadrů je mi to jedno. Třeba jedna z mejch dost dobrejch kamarádek vypadá jako bárbí. Přiznala se mi, že je to její maska.. něco, přes co se může schovat. Je to tak no. Lidi se spíš navážej do undergroundu než komerce..
Já se nad nikoho nepovyšuju.. nikdy.. nejsem na to zas tak sebevědomá, abych si to dovolila.. Akorát se pousmívám.. Ty holky jsou prostě blbky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fucking-pr1ncess fucking-pr1ncess | Web | 31. ledna 2010 v 14:57 | Reagovat

Pekne si to napísala.. úplne s tebou súhlasím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama